Spokojená kočka dělá spokojeného páníčka. A jak taková spokojená kočka vypadá? Nemá klíšťata ani blechy, takže může bez obav bydlet s vámi v bytě, má jemnou hladkou srst, kterou si rád hladí každý člen domácnosti, má čistá očka i uši, dobře tráví a nic ji netrápí.

Všechno, co potřebujete k tomu, abyste se o vaši kočku takhle postarali, nabízíme v Pet Health Care. Naše produkty vyrábí čeští výrobci a dodržují všechny přísné požadavky na kvalitu všech složek přípravků a na přesnost výrobního procesu. Jsou vyvinuty s ohledem na potřeby vašich koček a kocourů a jsou zárukou, toho že jim poskytnete tu nejlepší možnou péči – ať už je vaše kočka domácí mazlíček nebo venkovní tulák

Jakou pravidelnou péči si vaše kočka zaslouží

Srst je potřeba pravidelně umývat antiparazitním a vyživujícím šamponem. Vydrbe kočičí srst do lesku, vyživí ji, změkčí a zároveň bude chrání před nezvanými hosty jako jsou blechy a klíšťata. Proti nežádoucím parazitům doporučujeme, zvlášť u koček, které se toulají i venku, používat taky repelentní obojky.

Dále je potřeba čistit oči a uši. V očích se usazují nečistoty a hlen, v uších zase nečistoty a maz. Pravidelnou péčí o tyto citlivé oblasti zabráníte tvorbě infekcí a zánětů, navíc snížíte pravděpodobnost poškození smyslů. 

V neposlední řadě si kočky a kocouři zaslouží, zvlášť v některých životních etapách, doplňovat kolagen, podpořit zažívání probiotiky nebo zařadit do jídelníčku doplňky na správné fungování cévní soustavy.