Fyto obojek FORTE

Účinná přírodní ochrana pro kočky proti klíšťatům 

Jedno malé přisátí téměř neviditelného parazita může podlomit zdraví vaší kočičky. Léčba klíšťaty přenášených nemocí se táhne měsíce i roky. Otráví život čtyřnohému chlupáčovi i vám, jeho páníčkovi. 

Proto, pokud není vaše kočka čistě gaučový a domácí tvor, myslete na její ochranu proti klíšťatům. Repelentní obojek významně snižuje riziko nákazy boreliózou, encefalitidou a dalšími vážnými nemocemi. Díky obsažené Voňatce citronové klíšťata odpuzuje a dehydratuje, takže nestihnou předat infekci. Účinné látky neobsahují hormony ani insekticidy, jde o naprosto bezpečnou ochranu na přírodní bázi. Kromě klíšťat funguje i proti blechám

Jak obojek proti blechám kočce nasadit 

Obtočte ho kolem krku a zkontrolujte, aby se dotýkal kůže, ale přitom neškrtil. Přebytečný konec odstřihněte – můžete ho nechat v pelíšku. Účinné látky se budou z obojku postupně uvolňovat do srsti a na kůži. Působit začnou po několika dnech od nasazení a vydrží až tři měsíce. Namočení nesnižuje ochranu. Doporučujeme používat v kombinaci s šamponem proti klíšťatům a blechám, zvýšíte tím procento účinnosti. 

Produkty PET HEALTH CARE vyrábí čeští výrobci a dodržují všechny přísné požadavky na kvalitu všech složek přípravků a na přesnost výrobního procesu.