Dopřejte svému psovi prémiovou porci zdraví.

  • Pečlivě vybrané přírodní látky a ingredience

  • Zpracování v nejvyšší kvalitě

  • K dostání v lékárnách (např. Dr.Max, Benu, Alphega, Moje Lékárna, Magistra, Pilulka a další)

Péče o čtyřnohé parťáky je pro nás, jejich majitele, nesmírně důležitá. Spokojený mazlíček znamená spokojený majitel. A jak vypadá šťastný pes nebo kočka? Jsou zdraví, šťastní a plní energie. K tomu všemu přispívají produkty Pet Health Care, které pečují o vaše chlupáče od uší až po ocásek.

Krása a zdraví jdou ruku v ruce. Naše šampony pro psy a kočky zbaví vaše mazlíčky nepříjemných parazitů a zároveň jim dodají hebkou a lesklou srst, která se snadno rozčesává. Roztoky na zuby a dásně odstraní bakteriální plak a předejdou zubnímu kazu, který by mohl vést k vypadávání zubů. Stejně důležitá je pravidelná péče o uši a oči, aby se v nich nedržely nečistoty, které by mohly způsobit infekce a zhoršení sluchu či zraku.

Pro ladný a bezbolestný pohyb až do stáří doporučujeme kloubní výživu pro psy s kvalitním kolagenem, která je nenahraditelná pro zdravé klouby. Zažívání podpoří probiotika pro psy , která pomohou předcházet trávicím problémům. Abyste nemuseli bojovat s klíšťaty a blechami, pořiďte obojky proti blechám a klíšťatům pro psy a kočky, které parazity odpuzují a případně zneškodňují ještě před tím, než mohou přenést infekci.

Naše doplňky stravy pro psy a kočky jsou navrženy tak, aby podporovaly zdraví a pohodu vašich mazlíčků v každém ohledu. Prohlédněte si naši nabídku a zajistěte svým čtyřnohým přátelům tu nejlepší péči.