Co nás motivuje?

Přiznejme si to. Mazlíčci nás stojí hodně času a úsilí, lezou nám občas pěkně na nervy a někdy nás docela omezují. To vše se násobí, pokud je chceme vystavovat anebo uspět na zkouškách. Jsme na ně pyšní. Rozmazlujeme je. Bojíme se o ně. Přemýšlíme, co dělají, když nejsme spolu. Odpouštíme jim. Snažíme se jim rozumět, snažíme se mluvit jejich řečí. Pečujeme o jejich zdraví lépe než o to naše. A právě proto, po úspěšném zavedení značky PET HEALTH CARE na trhy v České republice i na Slovensku, jsme se rozhodli zajistit tu nejlepší péči i o naše zdraví – novou řadou humánních přípravků RED HEALTH CARE.

 

Co je to PET HEALTH CARE a RED HEALTH CARE?

PET HEALTH CARE je synonymem péče o zdraví vašeho mazlíčka, RED HEALTH CARE zase pečuje o zdraví naše. V obou případech se jedná o ucelené řady kvalitních přípravků pro všechny, kteří chtějí sobě i svým miláčkům dopřát vše, co je třeba pro zdraví a šťastný spokojený život.

Produkty PET HEALTH CARE a RED HEALTH CARE jsou vyráběny českými výrobci a dodržování velmi přísných nároků na kvalitu surovin a přesnost výrobních procesů je pro nás samozřejmostí.

 

Co si přejeme?

  • Uspokojovat požadavky náročných majitelů a chovatelů v oblasti péče nejen o zdraví jejich psů, ale i jejich vlastního
  • Vyhovět těm, kdo preferují v péči o psa a sebe přírodní látky a látky vlastní organismu.
  • Vytvořit ucelenou a širokou škálu kvalitních veterinárních a humánních přípravků pro všechny, kteří to s vlastním i zdravím svého mazlíčka myslí vážně.

 

Objevte naše produkty