LOLA – šampon pro kočky, koťata, štěňata a psy

Šampon, kterým vymazlíte vaší kočce srst 

Jednou za čas je potřeba kočičí srst pořádně vydrbat. Dostat z ní otravné blechy, klíšťata, vyživit ji, dodat lesk, pevnost a zlepšit rozčesávání. Ať se má vaše čtyřnohá přítelkyně proč naparovat. Kočičí šampon Lola působí proti blechám a klíšťatům díky obsažené látce dimetikonu. Při mytí na sebe váže parazity, kteří se usadili v srsti, a omezuje jejich pohyblivost. Takže je pak jednoduše vymyjete. 

Kromě toho šampon pro kočky obsahuje:  

  • Rozmarýnový olej – působí antiparazitně a provoní srst. 
  • Avokádový a rakytníkový olej – vyživují srst, chrání ji a působí antistaticky při rozčesávání. Pomáhají regenerovat kůži, dodávají pevnost a lesk srsti. 

Jak kočičí šampon na blechy používat 

Rozetřete ho a napěňte na namočené srsti. Poté opláchněte. Pokud je potřeba, zopakujte. Nakonec srst vysušte ručníkem. Lolu můžete používat pro kočky, kocoury i koťata. Je šetrný pro každou srst a vhodný k opakovanému použití – nebarví srst ani při dlouhodobém používání. Doporučujeme jím srst mýt jednou týdně. Pokud máte doma taky pejska nebo štěně, šamponem můžete vydrbat i tohoto chlupáče. 

Pro optimální ochranu před blechami a dalšími parazity je vhodné šampon kombinovat s antiparazitními obojky

Produkty PET HEALTH CARE vyrábí čeští výrobci a dodržují všechny přísné požadavky na kvalitu všech složek přípravků a na přesnost výrobního procesu.