Fyto obojek FORTE

 

Obojek Forte, účinný odpuzovač blech v kočičí srsti

Blechy v kožichu už se třesou. Po nasazení obojku Forte totiž teplá a měkká srst vaší kočky přestane být jejich oblíbeným obydlím. Kočičku rychle zbavíte nepříjemných potvůrek, kvůli kterým byla neklidná, musela se škrábat a kousat si srst.  

Obojek funguje na přírodní bázi. Díky obsažené Voňatce citronové blechy odpuzuje a dehydratuje, takže nestihnou předat infekci a nejsou aktivní. Účinné látky neobsahují hormony ani insekticidy, jde o naprosto bezpečnou ochranu na přírodní bázi. Kromě blech funguje i proti klíšťatům

Jak obojek proti blechám kočce nasadit 

Obtočte ho kolem krku a zkontrolujte, aby se dotýkal kůže, ale přitom neškrtil. Přebytečný konec odstřihněte – můžete ho nechat v pelíšku. Účinné látky se budou z obojku postupně uvolňovat do srsti a na kůži. Působit začnou po několika dnech od nasazení a vydrží až tři měsíce. Namočení nesnižuje ochranu. Doporučujeme používat v kombinaci s šamponem proti klíšťatům a blechám, zvýšíte tím procento účinnosti. 

Obojky i šampon můžete používati preventivně. Pokud si nejste jistí, jestli vaše kočka blechy má, vyčešte jí srst jemným hřebenem nebo po chlupech přejeďte navlhčeným papírovým ubrouskem. Viděli byste na něm bleší trus – malé černé flíčky. 

Produkty PET HEALTH CARE vyrábí čeští výrobci a dodržují všechny přísné požadavky na kvalitu všech složek přípravků a na přesnost výrobního procesu. Používáte tyto produkty? Napište nám na info@pethealthcare.cz recenzi, jak jste spokojení.