MATTEO – antiparazitární šampon pro psy

LOLA – šampon pro kočky, koťata, štěňata a psy

Péče o srst – jemný šampon

Šampon pro psy 

Srst pejska si zaslouží tu nejjemnější péči. Chlupáč si potom bude hezky vrtět ocáskem a vy si užijete každý dotyk při hlazení a mazlení. Šampony z nabídky PET HEALTH CARE jsou šetrné, hypoalergenní, bez parabenů a sulfátů. Obsahují přírodní ingredience jako avokádový nebo rakytníkový olej, případně antiparazitní látky. 

Přírodní šampony pro hebkou srst vašich pejsků a štěňátek

Avokádový a rakytníkový olej vyživují a chrání srst, ta je potom hebká, lesklá, dobře se rozčesává a neelektrizuje. Některé šampony jsou antiparazitní – aktivními látkami permethrinem nebo dimetikonem a rozmarýnovým olejem působí proti klíšťatům, blechám a dalším ektoparazitům. Pro zvýšenou ochranu nebo likvidaci parazitů doporučujeme kombinovat šampon s obojkem či pipetou.  

Jak správně šampony aplikovat? Vmasírujte jej do mokré srsti, důkladně rozetřete, dokud nebude hezky pěnit. Následně omyjte. Pokud je potřeba, můžete proces opakovat. Po umytí srst osušte ručníkem. Šampony jsou vhodné pro všechny typy a barvy srsti. Pokud hledáte šampon speciálně pro štěňata, ujistěte se, že pro ně konkrétní produkt vhodný.

Produkty PET HEALTH CARE vyrábí čeští výrobci a dodržují všechny přísné požadavky na kvalitu všech složek přípravků a na přesnost výrobního procesu.