MATTEO – antiparazitární šampon pro psy

LOLA – šampon pro kočky, koťata, štěňata a psy

Péče o srst – jemný šampon

Péče o srst psa

Ať už má váš čtyřnohý přítel dlouhou, krátkou, kudrnatou nebo rovnou srst, zaslouží si, aby o ni bylo královsky postaráno. Díky tomu bude hezky jemná, lesklá, vyživená a to nejlepší – krásně příjemná na dotek a pohlazení. I pejsek se bude vymydlený a vydrbaný cítit lépe a s radostí vrtět ocáskem. Pořiďte si tedy do výbavy psí péče některý z oblíbených a šetrných šamponů

Nejjemnější péče o srst pejsků a štěňátek 

Antiparazitní šampony pro psy jsou rychlou záchranou v případě, že se váš mazlíček stane terčem nepříjemných ektoparazitů. Nejčastěji se v huňaté srsti líbí klíšťatům a blechám. Proti nim působí aktivní látka permethrin nebo dimetikon a rozmarýnový olej. Šampon můžete použít i jako prevenci. Pro zvýšenou ochranu nebo likvidaci parazitů doporučujeme kombinovat s obojkem či pipetou.

Všechny šampony obsahují avokádový a rakytníkový olej – vyživují a chrání chlupy. Srst je díky nim lesklá, hladká, dobře se rozčesává a neelektrizuje při tom. Zároveň jsou tyto přírodní složky maximálně šetrné k srsti i kůži. 

Jak šampony používat? Aplikujete je vždy na mokrou srst, rovnoměrně rozetřete a napěňte. Poté pořádně opláchněte. Případně můžete zopakovat. Nakonec srst vysušte ručníkem. Šampony jsou vhodné pro psy se srstí všech odstínů a délek. Pokud hledáte šampon pro štěňata, pouze si u konkrétního produktu ověřte, že je vhodný i pro tyto malé chlupáče.