IXXO OBOJEK

Fyto obojek FORTE

Už žádné blechy v kožíšku. Jedním zacvaknutím obojku zbavíte vašeho chlupáče nepříjemných potvůrek, které mu v srsti znepříjemňují život. Obojky patří mezi nejrychlejší a nejefektivnější způsoby, jak pejska zbavit parazitů. Z pórů obojku se postupně uvolňuje do kůže a srsti geraniol, přírodní alkohol, který otravné blechy odpuzuje.   

Jak obojky proti blechám fungují? 

Geraniol je přírodní alkohol, který se získává například z voňatky citronové. Odpuzuje blechy a pokud se nějaká na chlupáče přece jen dostane, přípravek ji dehydratuje a oslabuje její schopnost držet se v kůži. Kromě blech působí stejně i proti klíšťatům

Po vyjmutí z obalu funguje obojek 3 nebo 4 měsíce. Je voděodolný, namočení do vody nezkracuje délku účinnosti. Konkrétní účinnost najdete u jednotlivých produktů. 

Obojky proti blechám a klíšťatům jsou vhodné pro malé i velké psy, jednoduše ho zkrátíte na požadovanou délku. Ustřižený konec můžete rovněž použít jako odpuzovač parazitů. Obojky nejsou určené pro štěňata. Před použitím si přečtěte návod a příbalové informace na obalu výrobku.