Péče o klouby

Kloubní výživa je důležitá pro pejsky každého věku. U štěňat podporuje správný růst a vývoj, u dospělých jedinců zase zdraví kloubů, bezproblémový pohyb, navíc pomáhá hojit zranění, hárajícím fenám dodává potřebné látky a na stáří slouží jako prevence artritidy a osteoporózy, případně pak na zmírnění bolesti od již propuknutých problémů s klouby. 

Nejlepší kloubní výživa, jakou můžete pejskovi dát 

Přípravek Péče o klouby od Pet Health Care obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM, kolagen a vitamin C – 5 aktivních látek, které pomáhají udržet zdravé kloubní chrupavky a maziva. Díky tomu může váš čtyřnohý parťák vesele a bez omezení běhat, aportovat či skákat. 

Glukosamin sulfát a Chondriotin sulfát pomáhají obnovovat kloubní chrupavku, vitamín C slouží jako prevence proti artritidě, jeho nedostatek může způsobovat dysplazii kyčelního kloubu. Kolagenní hydrolyzát dodává chrupavce potřebné stavební látky pro její obnovu a Metylsulfonylmetan (MSM) má protizánětlivý účinek, díky tomu je vhodný pro léčbu a prevenci osteoporózy

Balení obsahuje 90 tablet, dávkujete je podle váhy psa. Vše se dočtete v detailu produktu nebo v příbalovém letáku přípravku. Abyste měli jistotu, že chlupáč tabletu polkne, dávejte mu ji s kouskem potravy nebo krmivem přímo do tlamy. 

Produkty PET HEALTH CARE vyrábí čeští výrobci a dodržují všechny přísné požadavky na kvalitu všech složek přípravků a na přesnost výrobního procesu. Můžete si tedy být jistí, že vašemu miláčkovi dopřáváte tu nejlepší péči – nejen o klouby, ale taky třeba o srst, zažívání či uši