MATTEO – antiparazitární šampon pro psy

 

LOLA – šampon pro kočky, koťata, štěňata a psy

 

Péče o srst – jemný šampon

 

Kvalitní péče o srst vašeho štěňátka začíná použitím šetrných šamponů. Díky parádně vydrbané srsti bude každé mazlení příjemné pro vás i malého chlupáče. Produkty z řady PET HEALTH CARE mají hypoalergenní složení bez parabenů a sulfátů, proto perfektně pečují i o tu nejcitlivější kůži. Udržují srst měkkou, zdravou a lesklou. Dobře se rozčesává a neelektrizuje. 

Pro lesk i jako prevence: Šetrné šampony pro štěňátka 

Šampony obsahují přírodní oleje – avokádový a rakytníkový, a některé varianty obsahují i antiparazitní složky pro ochranu před vnějšími parazity. Permethrin, dimetikon a rozmarýnový olej chrání štěňata proti klíšťatům, blechám a dalším ektoparazitům. Pokud s parazity bojujete a nemáte šampon pouze jako prevenci, doporučujeme kombinovat s repelentním obojkem nebo pipetou.

Aplikace šamponu je jednoduchá: stačí jej nanést na mokrou srst, jemně vmasírovat a důkladně opláchnout. V případě potřeby můžete postup zopakovat. Po umytí srst pečlivě osušte ručníkem. Šampony jsou vhodné pro všechny typy a barvy srsti. Doporučenou frekvenci mytí zjistíte u konkrétního produktu. Před použitím vždycky čtěte příbalové informace

Všechny produkty značky PET HEALTH CARE jsou vyráběné v České republice a splňují nejpřísnější kritéria kvality co se týče složení i výrobního procesu, aby vaše štěňata měla jen to nejlepší.