IXXO PIPETA – repelentní pipeta pro malé psy do 10 kg

 

 

IXXO PIPETA – repelentní pipety pro psy od 10 kg do 20 kg

 

 

IXXO PIPETA – repelentní pipety pro psy nad 20 kg

 

 

Fyto pipeta pro psy do 10 kg a kočky

 

 

Fyto pipeta pro psy od 10 kg do 20 kg

 

 

Fyto pipeta pro psy od 20 kg

 

 

Pár kapek za krk zajistí vám i vašemu štěněti procházky bez nepříjemného vytahování klíšťat. Speciální přípravky z řady PET HEALTH CARE svým účinným složením odpuzují malé nepříjemné parazity. Kromě klíšťat fungují taky proti blechám. Pokud se i přesto vetřelci v srsti vašeho mazlíčka usadí, pipeta oslabí jejich funkci tak, aby nezvládli přenést infekci. Repelentní pipety za krk jsou známé také jako spot-on. Pipety jsou vhodné pro štěňata od 4 měsíců. 

Účinné pipety pro starší štěňata proti klíšťatům a blechám

Přípravky obsahují geraniol, přírodní alkohol získaný z rostlin jako je voňatka citronová, který je známý svými repelentními vlastnostmi. Pipety neobsahují žádné hormony ani insekticidy, díky tomu jsou bezpečnou volbu pro vaše štěně starší 4 měsíců. Ochranný efekt trvá typicky mezi 3 až 6 týdny, závisí to na typu srsti vašeho psa. Aplikaci můžete zopakovat nejdříve za 7 dní.

Před použitím si pozorně přečtěte informace na obalu a v příbalovém letáku. Výběr správné pipety závisí na hmotnosti vašeho štěněte nebo psa, máme pipety jak pro menší, tak pro větší plemena. Stačí si prostudovat popis a doporučení uvedené u produktu.

Pokud byste na ochranu štěňat proti klíšťatům a blechám chtěli vyzkoušet i jiné přípravky, doporučujeme vysoce účinné repelentní obojky, které poskytují srovnatelnou ochranu.