PetHealtCare - logo

Srdce a cévy

srdce-a-cevy.png
Srdce a cévy

Onemocnění srdce samozřejmě v domácím prostředí nelze spolehlivě diagnostikovat a už vůbec ne léčit. Prevence vzniku srdečních onemocnění způsobených pokročilým věkem a zejména nadváhou psa má ovšem v péči o psa své opodstatnění.

Doporučený produkt
3D_cevy_srdce_X.jpg

Tablety pro podporu cévního systému a srdeční činnosti.

Detail produktuforward

+

Co je důležité vědět?

Smysl mají přírodní přípravky a látky organismu vlastní se schopností chránit srdeční sval před agresivními kyslíkovými radikály, které s věkem a nadbytečnými kilogramy v organismu přibývají (L-carnitin), s pozitivním vlivem na spalování tuků (např. výtažky z pomerančovníku), či navozující pocit nasycení (např. výtažky z tamarindu). Rovněž výtažky z rostlin s obsahem flavonoidů příznivě působí na cévní stěnu a cirkulaci (extrakt z jinanu dvoulaločného). Látky se schopností příznivě ovlivňovat kardiovaskulární systém, chránit srdeční sval a vhodně upravovat hmotnost psů, obsahuje přípravek Péče o srdce a cévy.

Kdy navštívit veterinárního lékaře ?

Snížený zájem o fyzickou aktivitu, únava, záchvaty kašle v klidu, po zátěži, napití, snížení tělesné hmotnosti (přitom pes netrpí nechutenstvím) a hromadění tekutin v břišní dutině, jsou důvodem k vyhledání pomoci veterinárního lékaře. Tyto příznaky mohou totiž znamenat srdeční vadu anebo nakažení parazitem (Vlasovec psí).

Co je nového?
Naše nejnovější články
Všechny články

STAŇTE SE PSÍMI FANOUŠKY!

Facebook
Kontakty
FARMACIA CARE s.r.o.
Míšovická 458/3, 155 21 Praha
E-mail: info@pethealthcare.cz