IXXO PIPETA – repelentní pipeta pro malé psy do 10 kg

IXXO PIPETA – repelentní pipety pro psy od 10 kg do 20 kg

IXXO PIPETA – repelentní pipety pro psy nad 20 kg

Fyto pipeta pro psy do 10 kg a kočky

Fyto pipeta pro psy od 10 kg do 20 kg

Fyto pipeta pro psy od 20 kg

Stačí pár kapek za krk a velmi rechle zbavíte vašeho psího miláčka blech. Při pravidleném použití dojde rychle k úlevě od nepříjemných parazitů, a na několik týdnů máte vystaráno a můžete opět bezobav vyrazit na procházky.

  • Extra účinná ochrana: jsou vybaveny osvědčenými látkami, které mají jediný cíl – ochránit vašeho psa před klíšťaty, blechami a dalšími vnějšími parazity. Tyto látky nejenže parazity odpuzují, ale pokud už se dostanou do srsti vašeho mazlíčka, rychle je vysuší a zahubí dříve, než mohou předat infekci.
  • Přírodní složky: obsahují geraniol, přírodní alkohol získávaný například z voňatky citronové. Neobsahují žádné hormony ani insekticidy, takže můžete mít jistotu, že vaše zvířátko je v bezpečí.
  • Dlouhotrvající ochrana: repelentní účinky našich pipet obvykle trvají 3 až 6 týdnů, i když to může záviset na typu srsti vašeho psa. To znamená, že se nemusíte stresovat častým opakováním aplikace.
  • Výběr pro všechny: nabízíme pro psy různých velikostí, takže si můžete být jisti, že najdete ten správný produkt pro vašeho chlupatého přítele. Stačí si přečíst popis a příbalovou informaci produktu a vybrat ten, který odpovídá váze vašeho psa.
  • Důležitá upozornění: před použitím pečlivě přečtěte informace na obalu a příbalový leták. Naše pipety nejsou vhodné pro štěňata mladší 4 měsíců, a proto pamatujte na bezpečnost vašeho malého kamaráda.

Trápí-li vaše čtyřnohé miláčky klíšťata, doporučujeme vyzkoušet i produkty navržené přímo pro obranu psů proti klíšťatům.