Péče o oči

 

 

Péče o oči psa

Oči našich čtyřnohých kamarádů nejsou jen oknem do jejich duše, ale také důležitým indikátorem jejich zdraví. Důležité je o oči a jejich okolí pečovat, aby se do nich pejskům nedostaly bakteriální infekce a nekazil se jim zrak. Použijte k tomu Péči o oči, přípravek se světlíkem lékařským a borovou vodou.

Světlík a borová voda: Pro zdravý zrak a čisté oči pejsků

Roztokem PET HEALT CARE Péče o oči šetrně odstraníte hlen a nečistoty z okolí psích očí. Tím předejdete bakteriální infekci, zhoršení zraku nebo zbarvení srsti v okolí očí. Roztok obsahuje dvě přírodní látky – světlík lékařský a borovou vodu.

Jak oči pejska čistit? Roztok naneste na tampon a opatrně otřete oční okolí. Pokud má váš chlupáč povislá víčka, aplikujte čtyřikrát měsíčně, pokud běžná, stačí jednou nebo podle potřeby.

Hlen se pejskům tvoří například pokud nemají správnou regulaci slz, pokud jsou nadměrně vysušené, pohybují se v prašném, větrném prostředí nebo na ostrém sluníčku či pokud oko nadměrně dráždí řasy. Platí-li tedy některá z těchto možností, věnujte se čištění očí u psa pravidelně. Pokud je výtok z okna krvavý nebo hnisavý, navštivte veterináře.

Produkty PET HEALTH CARE vyrábí čeští výrobci a dodržují všechny přísné požadavky na kvalitu všech složek přípravků a na přesnost výrobního procesu.