Péče o klouby

Kolagen pro psy

Štěňata, hárající feny, psi vystavení velké zátěži a psi s kloubními problémy nebo jedinci, kteří k nim mají předpoklady. U těchto všech chlupáčů je důležité doplňovat kolagen, bílkovinu, která se podílí na správném fungování pohybového aparátu, tedy kostí a kloubů. Zoceluje chrupavky, posiluje šlachy a vazy. Mimo to má vliv na zdraví kůže, srstí a drápků. Aby byl účinek co nejlepší, je kolagen jednou z pěti účinných látek v přípravku určeném přímo pro kloubní výživu.

Nejen na klouby: Proč pejskům pravidelně doplňovat kolagen

Je důležitý pro pohybový aparát – Psi trpí, stejně jako lidé, nedostatkem kolagenu především s postupujícím věkem. Kolagen je důležitý pro kosti a klouby, pomáhá udržovat jejich pružnost a pevnost, zabraňuje opotřebení a zranění.

Zlepší kůži, srst, zuby a drápky – Kolagen podporuje jejich pružnost, zdraví, hydrataci.

Zpříjemní stáří – Pravidelným doplňováním kolagenu prodloužíte vašemu čtyřnohému příteli aktivní život a ušetříte mu bolest.

Kdy kolagen doplňovat? Preventivně, po úrazech či operacích, pokud jsou psi v zátěži a v náročných stádiích života (hárající feny a podobně). V přípravku Péče o klouby je hydrolyzovaný kolagen, tedy kolagen v nejlepší formě pro optimální vstřebávání. Péče o klouby jsou tablety, které pejskům dáte přímo do tlamy nebo přimícháte k potravě.