Péče o klouby

 

 

Kloubní výživa hraje ve zdravém vývoji štěňat klíčovou roli – štěňata velkých plemen dostávají zabrat kvůli nárůstu hmotnosti a štěňata menších pejsků se mohou potýkat se špatným vývinem částí kloubů. Proto je důležité svým chlupáčům dopřát kvalitní kloubní výživu a částečně tak problémům předcházet.

Ta nejlepší kloubní výživa pro vaše štěňata

Přípravek Péče o klouby od Pet Health Care je navržen tak, aby podpořil zdravý vývoj štěňat. Díky 5 aktivním látkám, glukosaminu, chondroitinu, MSM, kolagenu a vitaminu C, nejenže podporuje obnovu kloubní chrupavky, ale také působí protizánětlivě a zvyšuje právě pevnost, pružnost a odolnost chrupavky. Díky tomu může vaše štěně bez omezení objevovat svět kolem sebe.

Balení obsahuje 90 tablet, které dávkujte podle váhy štěněte. Vše se dočtete v detailu produktu nebo v příbalovém letáků. Pokud chcete mít jistotu, že mladý pes tabletu spolkne, dejte mu ji s kouskem potravy nebo krmiva rovnou do tlamy.

Produkty PET HEALTH CARE jsou vyrobeny českými výrobci s důrazem na dodržení přísných požadavků na kvalitu všech složek přípravků a na přesnost výrobního procesu. Díky tomu si můžete být jisti, že vašemu miláčkovi poskytujete tu nejlepší možnou péči, nejen o klouby, ale i o srst, zažívání nebo uši.