Způsob doručení

 

 • Osobní odběr ULOŽENKA.CZ – 70 Kč
  Osobní odběr je možný na jakékoli z poboček ULOŽENKA.CZ v České republice  – seznam naleznete zde. Tato služba je zpoplatněna částkou 70 Kč. Uhradit objednávku na osobní odběr můžete v hotovosti na místě, případně bankovním převodem a platební kartou při objednání prostřednictvím internetu. Objednávku si, prosím, vyzvedněte na zvolené pobočce ULOŽENKA.CZ až po přijetí potvrzující sms nebo emailu o připraveném zboží.
 • Kurýr DPD – 115 Kč
  Cena za dopravu prostřednictvím služby DPD činí 115 Kč. Při využití tohoto způsobu dopravy zadejte, prosím, telefonní číslo, na kterém jste k zastižení.

 

Možnosti plateb

 

 • Bankovním převodem – zdarma
  Po objednání produktů Pet Health Care Vám na email zašleme informace potřebné k uhrazení částky formou bankovního převodu.
  Účet provozovatele eshopu je vedený u České spořitelny, a.s. Vaše objednané zboží odesíláme následující den po připsání částky na náš účet.

 

 • Platební kartou (online přes internet) – zdarma
  Jedná se o velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu České spořitelny, kde bude třeba zadat potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. My jako provozovatel eshopu v žádném případě nepřicházíme do kontaktu se zadanými údaji o vaší platbě, vše probíhá přímo na stránce České spořitelny.

 

Termín dodání

Zboží, které je skladem, odesíláme následující pracovní den. V případě, že jste zvolili úhradu formou bankovního převodu, zboží odesíláme tentýž nebo druhý den po připsání částky na náš účet.

 

Storno objednávky

V případě, že se rozhodnete stornovat objednávku, učiňte tak, prosím, neprodleně
po tomto zjištění a to formou emailu na adresu eshop@pethealthcare.cz
 

Reklamace a vrácení zboží

Objednané zboží můžete nepoužité a nepoškozené vrátit do 14 dní od doručení bez udání důvodu a my Vám vrátíme peníze. O tom, že jste se rozhodli nám zboží vrátit, nás, prosím, informujte prostřednictvím emailu na eshop@pethealthcare.cz

Tentýž způsob zvolte také při reklamaci dodaného zboží.

 

Provozovatel  eshopu – kontaktní údaje

Provozovatelem eshopu PET HEALTH CARE je společnost Artyry s.r.o., se sídlem Boskovice, Hybešova 956/12, 680 01, IČ 07275901, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 107165.

Kontaktovat nás můžete na emailu eshop@pethealthcare.cz