PetHealtCare - logo

Naše produkty

Hledáte veterinární přípravky s obsahem přírodních látek a látek vlastních organismu Vašeho psa?

Složení všech veterinárních přípravků PET HEALTH CARE vychází ze znalosti zdravotních potřeb našich miláčků. S ohledem na jejich bezpečnost, aktivní látky jsou z kategorie organismu vlastních anebo přírodních látek. Složení jednotlivých produktů PET HEALTH CARE je výsledkem dlouhých hodin konzultací s předními odborníky v oblasti zdraví zvířete a hledání inspirace v odborných publikacích.

Hledáte přípravky proti klíšťatům a blechám?

Fyto obojek, Fyto pipety a Fyto spray jsou repelentní biocidní přípravky pro psy a kočky s účinností proti klíšťatům a blechám. Obsahují aktivní látku Geraniol (monoterpenoid, alkohol), který je součástí citronelového oleje, získávaného např. z rostliny Voňatky citronové (Cymbopogon citratus). Geraniol se vyznačuje repelentními účinky a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. Parazité tak nemají obvykle dostatek času na předání nebezpečné infekce. Geraniol působí i proti původci Lymské boreliózy. Fyto obojek, Fyto pipety a Fyto spray jsou vhodné pro psy i kočky. Neobsahují insekticidy (organofosfáty, karbamáty, pyrethriny, pyrethroidy, organochlory), ani hormony.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

AKCE! Zakupte jakékoliv 3 produkty a nejlevnější máte za 1 Kč.

Všechny články

STAŇTE SE PSÍMI FANOUŠKY!

Facebook
Kontakty
FARMACIA CARE s.r.o.
Míšovická 458/3, 155 21 Praha
E-mail: info@pethealthcare.cz